6 důvodů proč se zúčastnit pobytu na Kanárských ostrovech

05.10.2017

Ať už jste někdy byli na jakémkoli spirituálním pobytu nebo ne, pobyt na Kanárských ostrovech je jedinečná příležitost naplnit vaši duši a uspokojit vaše tělo obklopené přírodními divy Gran Canaria, jednoho z 8 Kanárských ostrovů. Pobyt je určen ženám, které chtějí znovu objevit svou vnitřní sílu během meditace, kundalini jógy a koučovacích cvičení či rituálů.


Jedinečný pobyt byl navržen Zuzzi Husarovou, certifikovanou NLP a Mindfulness koučkou s více než 13 lety zkušenosti v osobnostním rozvoji. Zuzzi je odbornice na vedení žen, pomáhá jim dosahovat vytouženého úspěchu, najít vnitřní sílu a rovnováhu, harmonizovat vztahy a najít vnitřní klid.  

Jsme si jistí, že budete inspirováni její pozitivní energií a moudrostí. 

Chcete vědět více? Podívejte se na 6 důvodů, proč si pobyt na Kanárských ostrovech nenechat ujít!1.Osobní přístup: protože jste pro nás velmi důležité, zasloužíte si osobní zkušenost. Proto je náš pobyt omezený pouze pro 12 žen.


- to zaručuje nejlepší interakci mezi studenty a trenérem. Budete se cítit zcela zapojeni do všech našich aktivit. Zapomeňte na masivní pobyty, kde jste vzdáleni od učitele.


2. Napojení se na přírodu: Pobyt na Kanárských ostrovech je navržen tak, aby znovu propojil vaše tělo a duši s přírodou. 
-mnohé z aktivit se uskuteční v přírodních a spirituálních prostorech, jako je pláž nebo přírodní parky.


3. Zažijte úžasnou španělskou kuchyni: 

na pobytu na Kanárských ostrovech budeme mít vlastní kuchařku. 
-Jana Fruhauf  pro vás bude vařit úžasné, vegetariánské pokrmy z tradiční španělské kuchyně. Jana umí kombinovat zdravou, pestrou a jednoduchou stravu, kterou si můžete připravit i doma.


4. Zlepšíte své vztahy: jedním z cílů tohoto pobytu je posílení ženské energie, ale také zvýšení sebedůvěry a porozumění ostatním.

-tím zlepšíte své komunikační schopnosti s lidmi kolem sebe (partner, přátelé, rodina, kolegové).

5. Naučíte se být upřímné a otevřené sami k sobě: Pobyt na Kanárských ostrovech je zaměřen na získání toho nejlepšího z nás tím, že si navzájem pomáháme v různých aktivitách. 


-tato interakce s ostatními účastnicemi nám umožní vyjádřit naše skutečné pocity bez jakéhokoli strachu. Díky tomu budeme cítit pocit jistoty a jasného myšlení.


6. Zamilujte se do Kanárských ostrovů:  Gran Canaria je v mnoha směrech magický ostrov. Zůstanete v našem útočišti, zažijete skutečnou atmosféru kanárského ostrova.


-program také zahrnuje kulturní aktivity, jako jsou lekce salsy, prohlídka magických sopečných energetických pohoří, volný čas pro nakupování, a mnohem více

Na co ještě čekáte? Zarezervujte si poslední 

volná místa hned!