Změna může nastat jedině zevnitř

27.02.2019

Někdy potřebujeme prostor a čas na nadechnutí se, abychom byli otevření novým myšlenkám a způsobům pro nové věci. Soustředit se na své cíle a snažit se udělat velké věci se může stát velmi náročným úkolem. Místo toho, abychom se jen soustředili na " dělání" je třeba si někdy dát pauzu a věnovat svůj čas jednoduše 'bytí'.


Příliš mnoho žen stále bojuje a není schopno opustit každodenní dřinu, bez toho, aniž by se zbavily přesvědčení, že lepší život se jim může otevřít v momentě, kdy vykročí na novou cestu. V JSEM BOHYNĚ jsme se rozhodly dělat malé kroky k velkým cílům, ale někdy je čas na větší skok. Přihlášením se na "Pobyt pro ženy" může být právě průlom ve vašem životě během několika dní a ušetřit vám tak úsilí a peníze, protože přestanete bojovat se starými myšlenkami a vzorci, které vás mohly držet zpátky a nedovolí Vám posunout se ve Vašem životě. 

 
"Stejně jako ženy, se i naše životy v posledních desetiletích vyvinuly jak v nádherných, tak složitých způsobech. Hledáme pro sebe uspokojující práci, romantické vztahy, silné zdraví, způsoby, jak vytvořit jedinečný a smysluplný přínos pro svět, a příležitosti kreativně vyjádřit sami sebe a být autentické takové, jaké jsme."


Tento 7-denní pobyt pro ženy na Kanárských ostrovech (Gran Canaria) 

30.3. - 6.4.2019 vám slibuje, že vás povede na každém kroku prostřednictvím těch nejlepších ženských leaderů. Budete v komunitě vědomých žen, které chápou, že změna může nastat jedině zevnitř. Pobyt pomáhá zbavit se vašich vrstev, toho, kdo si myslíte že jste, a vstoupit do své nové kůže té silné a něžné ženy, kterou opravdu jste. 

 
Budete pracovat na svém těle a mysli. Tím, že přesunete pozornost ze své mysli do svého těla se přirozeně objeví váš "skrytý potenciál". Naučíte se objevit svůj smysl a řídit to, co můžete ve svém životě ovlivnit a co je nejdůležitější, vytvoříte si akční plán, aby se vše skutečně stalo.

" Tento pobyt byl jedním z nejkrásnějších okamžiků mého života, skutečně transformační. Byla to pro mě jedna z nejlepších investic, které jsem udělala: nádherné ubytování, podpůrné a bezpečné prostředí, úžasné ženy, možnost učit se a růst, stále to ve mě rezonuje."

-Tereza, Plzeň, vrátila se z pobytu v roce 2017.

Vytvořily jsme tento pobyt pro ženy, pro ty z Vás, které si již užíváte svého osobního růstu, ale potřebujete více hlubší duchovní práci na sobě a praktické metody, aby se zvýšila vaše vibrační úroveň. Tento pobyt je pro Vás, kdo se chcete ponořit hlouběji do myšlenek, které Vás dostaly k tomu, kdo jste dnes a hledáte nové možnosti toho, kým se můžete stát.
Toto je Vaše místo, kde si autenticky vytvoříte Váš nový životní plán. Rezervace na březen 2019 jsou otevřeny, klikněte zde pro více detailů:

S láskou,

 Zuzzi Husarová

Certifikovaný NLP Kouč, Mindfulness kouč, Peace Agent and Architect WPIF