ZUZZI Husarová & JANA Frűhauf      a další...

Krásný den,

jsme dvě holky jejichž životní cesty se před pár lety setkaly na kouzelném místě uprostřed přírody a od té doby udržují stejný směr. Ten už nás dovedl i do Mexika a zase zpět do srdce Jižní Moravy.

Zuzzi je neotřesitelná optimistka plná života, úžasná mind koučka a meditační guru. Miluje cestování, poznávání nových kultur a lidí ze všech koutů naší úchvatné planety. Plynně mluví 5 jazyky a má ráda životní výzvy.

Janča je superaktivní koordinátorka a kreativní lesní divoženka. Miluje přírodu a vše s ní spojené, neustále vymýšlí, jak zlepšit žití a nesnáší křivdy. Také ráda cestuje, ale nejraději je hostitelkou na svém malém kousku ráje, kde poskytuje domácké ubytování všem dobrým lidem z celého světa.

I když jsme každá jiná, spojuje nás společný zájem a tím je, udělat svět lepším místem. A tak vznikla vize. Vize ukázat co nejvíce lidem, že se TO dá dělat i jinak. Že můžeme procestovat svět a nepotřebujeme miliony v bance, že můžeme žít na konci světa a přesto neztratit kontakt s civilizací, prací ani přáteli. Že se můžeme zdravě stravovat, můžeme tvořit, můžeme relaxovat, meditovat, milovat... 

Všichni můžeme žít své sny. Teď. Nemusíme na nic čekat, odkládat na "až", "potom", někdy".

Naše vize se na jaře 2016 stala skutečností a protože jsme ženy, zaměřily jsme se právě na ženy, jejich každodenní problémy, nedostatek seběvědomí, sebelásky a ženské energie.

Vracíme ženy ke kořenům, probouzíme v nich bohyně, pomáháme jim vzpomenout si, jak je ve skutečnosti žena důležitá, nepostradatelná a silná . Učíme je, jak se bez výčitek stavět na první místo, jak se v dnešní uspěchané době dá jednoduše a přesto zdravě stravovat, jak se zastavit a vnímat sílu okamžiku, jak si nepřipouštět negativní myšlenky a energie, jak si nastavit pozitivní myšlení a přitáhnout si do života pohodu, hojnost, lásku a klid v duši.

Náš jedinečný projekt - Jsem Bohyně spojuje všechny tyto aktivity v jedinečný transformační pobyt, kde se ženy napojují sami na sebe, přírodu, bytí. Vytváří si tradiční ženský kruh, učí se tvořit jednoduché dekorace a doplňky, přijímat do svého srdce nové přítelkyně a probouzet se do každého dne s úsměvem.

Jednoduše řečeno slovy nejlepšího českého textaře:

Kolem nás voda a vzduch, oheň, země a... Příteli postůj a slyš, jak zřejmě už víš, Bůh je žena.

S láskou Zuzzi & JančaZUZZI HUSAROVÁ - NLP Women Kouč a Mindfulness Mentor

Já dnes žiju život, o kterém jsem vždycky snila. Žiju mezi Kanárskými ostrovy a Českou Republikou, pracuji převážně On-line, pořádám konference, pobyty či workshopy a raduji se z výsledků klientek, které si také realizují svoje sny, stávají se silnými ženami, které si dopřávají být ve vztahu, který je plný harmonie a lásky, a mají podnikání plné hojnosti. Ovšem když něco chceme, je třeba pro to něco udělat.  

I já jsem si prošla svým.

Pokud si myslíš že můžeš nebo že nemůžeš, v obou případech máš pravdu. To v co věříš, to také žiješ.

V roce 2011 jsem dostudovala a stala se inženýrkou ekonomie, již při škole jsem měla zajištěné dobře placené místo u společnosti ČD Cargo a život se zdál dobře našlápnutý. Postupně jsem si však začala uvědomovat, že prožívám jen vnější štěstí, zatímco vnitřní mi chybí. Cítila jsem, že mně tato práce nenaplňuje a byla více než nešťastná. Po roce stráveném v kanceláři jsem dala na intuici a v podstatě ze dne na den odjela na druhý konec planety - do Peru. Bez jakéhokoli plánu hledat sama sebe. Čekala jsem, že v takové zemi mi životní poslání spadne do klína hned na letišti. To se samozřejmě nestalo. Nastalo vystřízlivění a studená realita.

Vyzkoušela jsem řadu různých zaměstnání a vydala se hledat svoji životní cestu. Po nějaké době vždy následoval kopanec a pád zpátky na dno. Připadala jsem si jako v začarovaném kruhu ze kterého nebyla cesta ven. A pak jsem začala meditovat. Vytrvalostí, trpělivostí a pozitivním myšlením jsem nakonec našla to, pro co jsem do Peru přijela. Čekala mně cesta plná učení a poznání.

Na konci roku 2012 jsem se s amazonským šamanem v Peru naučila práce s energiemi. Poté jsem pokračovala ve svém úsilí a absolvovala studium v Evropě i v Asii pod vedením thajských mnichů. Cítila jsem, že to je ono. To je můj moment prozření. To je mé poslání. 

Začala jsem se intenzivně vzdělávat a v roce 2014, když jsem se vrátila do ČR, jsem vytvořila unikátní techniku coachingu - mind koučink, pro odstranění omezujících myšlenek, která nás v životě často limitují a brání nám, abychom dělali to, co skutečně chceme. Dnes už vím, že špičkou v oboru se nenarodím, ani se jí nestanetu přes noc, ale tvrdou prací na sobě, překonáváním sebe sama a dlouholetou praxí jsem se jí stala. Nezáleží na tom, zda jsem podnikatelka, manažerka, maminka na mateřské dovolené nebo studentka, všechny  se můžeme osvobodit od svazujících myšlenek, a žít život takový, jaký jej chceme mít.

Od roku 2014 pomocí mojí jedninečné metody mind koučinku jsem již více než 470 ženám  pomohla se realizovat - realizovat jejich sny. Seznámit jsme se mohly na jednom z mých 139 workshopů, nebo na festivalu který jsem založila. Mým cílem je Tě motivovat, otevírat Tvoje tajné schopnosti a poskytovat maximum nástrojů pro dosažení Tvého vysněného života. Stanu se Tvojí neoddělitelnou součástí pro dosažení lepšího života. Naučím Tě plnit si své sny.

Žij život takový jaký jej chceš mít. Udělej pro to maximum. Vesmír tě odmění dárečky.

"Více než jedenáct let v oboru osobnostního rozvoje, tisíce hodin strávených vlastním mentálním rozvojem a rozvojem mých klientů, bezpočet nových, úspěšných realizovaných projektů - to je to, co mě každý den inspiruje."


Zuzzi jsem poprvé potkala naživo, a tak jsem měla možnost poznat, jak je to úžasná bytost. Nedávno jsem se na ní poprvé obrátila po skype - ikdyž šlo zatím jen o úvodní koučinkové sezení, za které jí moc děkuji, můžu říct, že člověk hned pozná, jak je to super věc, a že když se do sebe rozhodne investovat a věnuje se sobě trochu déle než jen nárazově, může si opravdu změnit život:) I když jsem zastáncem toho, že se máme obracet "do sebe", je někdy velice příjemné a užitečné nechat se vést někým jako je právě Zuzzi! Doporučuji! Líbí se mi taky, že nejde jen o teorie, ale opravdu o praxi. - Ivona Zalesakova


Zuzko, moc ti dekuju! Diky (nejen tobe) jsem dnes uspesne udelala statnice a je ze me pani is honosnym titulem Ing. Dekuju za mindsetting, ktery me (byt nevedomky) na tuto udalost pripravil, ukazal mi cestu nepripousteni si neuspechu a optimistickeho pristupu k zivotnim ukolum Diky tvemu pristupu, radam a meditacim jsem vse zvladla v pohode a vytahla si presne ty otazky, ktere jsem chtela Pecka.
Zuzka je skvela koucka, pruvodkyne meditaci a predevsim clovek - vzdy podpori, poradi a jeji pruvodcovani uz ctvrt roku muj zivot konstantne zlepsuje, po vztahove i pracovni strance - respektive ja jej zlepsuju sama diky jejimu navodu. Dekuji Zuzko! A vsem ostatnim muzu jen doporucit. Kdyz zazijete neco, co vam zmeni zivot, tak to poznate ...  - Sabine Lane

Další informace najdeš na : https://www.zuzzihusarova.cz 


Simi Husarová

Terapeut hlubinné abreaktivní terapie, Chanelling

Tato metoda umožňuje mým klientům efektivně dosáhnout svých cílů, zbavit se svých emočních bloků tzn. potlačených emocí,(strachu, vzteku, smutku, emoční bolesti, pocitu viny), které způsobují omezení jednak zdravotní a jednak to, že neprožívají plnohodnotný život plný lásky, radosti a harmonie ve všech oblastech.

S klienty pracuji na osobním rozvoji, na zlepšení partnerských a mezilidských vztahů, na zvýšení sebevědomí, sebehodnoty a sebelásky, na odstraňování fobií, závislostí , úzkosti a stresu, na zlepšení zdravotního stavu nalezením psychosomatických příčin.

Při své práci používám techniky založené na práci s podvědomím a v případě zájmu hypnózu, kde je možné najít hluboké příčiny problému a přeprogramovat podvědomí, tak aby se neopakovaly a neděly stále stejné situace, které klientovi neslouží. Pokud poznám, že problém je hlubší, zacházíme i do minulých životů pomocí regrese. Dále učím klienty meditaci, kterou vnímám jako velmi užitečný prostředek k nalezení vnitřního klidu, radosti a štěstí.

Více o mě si můžete přečíst v článku Moje cesta.