Pobyt pro ženy 4.6.-6.6.2021   Božsky sebevědomá 

Chceš mít SEBEVĚDOMÍ a partnera svých snů

ALE

 čtení knih o sebevědomí ti nefunguje.

Přeješ si, aby ti někdo podal perfektní recept, který magneticky přitáhne muže tvých snů a tvoje sebevědomí vytáhne do nebe.

VÍTEJ! PŘIŠLA JSI NA MÍSTO, kde toho dosáhneš.

Tvoje přání se právě splnilo. 

Zahlcená?

Do teď jsi vše dělala špatně, ale není to tvoje chyba. 

Připadá ti to povědomé?

 1. Přečetla sis nějakou knížku o sebevědomí a jsi připravena získat svého muže snů. Znovu a znovu a znovu slyšíš, že "na to nesmíš tlačit, že to přijde samo", což je skvělé a je to pravda, ale tvoje vnitřní potřeba sdílet život s někým vedle tebe je větší.  Problém je, že nemáš seznam omezujících přesvědčení, které tě blokují. Nejsi si jistá, co dál a co je horší, cítíš se zaseknutá, protože nevíš, co tedy dělat.
 2. Začala jsi pracovat na větším sebevědomí podle kurzu, který jsi absolvovala, ale vzdala jsi to po prvních dnech, protože jsi měla pocit, že to vůbec nefunguje, bylo toho moc, co jsi měla aplikovat, příliš komplikované a taky proto, že jsi ještě žádného "pana úžasného" nepotkala. Myslet na sebe, ustát si své hranice, dávat se na první místo, dokázat říct ne, neobviňovat se, nekritizovat se, mít se ráda, kdy říct ne, kdy říct ano, zjistit kdy je to sobeckost a kdy je to sebeláska a dokonce se chceš naučit všechny tyto věci nejraději během jednoho dne a k tomu mít ještě super život. Máš tajné podezření, že bude lepší dělat raději něco jiného (a máš v tom pravdu!) Takže ty aktivity začínáš odkládat, dokud někdo neřekne: "Tak co, už jsi někoho potkala?" a ty říkáš: "Ne ... ještě ne. Pracuji na tom." ... a sama pro sebe si říkáš "přísahám sama sobě, že to už určitě brzy bude, když se změním."
 3. Chceš začít mít lepší pocit ze svého těla, ale pořád se koukáš do zrcadla a stojí to za prd. Nedokážeš přijmout ty části těla, který se ti prostě nelíbí a nevíš, co s tím. Vždy když projdeš kolem zrcadla, tak je to jak lavina sebekritiky. Zdá se ti, že to snad není možný změnit. Nerada to přiznáváš, ale možná prostě nevíš jak na to. 

Ženo, zasloužíš si něco lepšího!

Nadešel čas ukončit všechno toto mistérium právě teď.

Řekni to se mnou:

Sebevědomé ženy si zaslouží vše, po čem touží.

(Obzvláště božského muže a úžasné tělo)

" Zuzzi má schopnost slyšet a soustředit se na to, co je opravdu důležité, je pozoruhodná. Díky ní jsem si uvědomila svoji hodnotu a brzy našla svou spřízněnou duši. Dokáže mi naslouchat, je ke mně pozorný, jak jsem si to vždy přála. Jsem opravdu šťastná. Kristýna K. “

Tento pobyt pro ženy je pro tebe pokud...

 • Máš na práci lepší věci (jako třeba rodinu, práci, koníčky), než se snažit přijít na to, co maš dělat
 • Nechceš ztrácet čas pokusy a omyly, které ve skutečnosti nikam nevedou a budeš zase frustrovaná
 • Víš, jak cenné může být nalezení správné formule, ale nevíš, jak začít a potkat toho pravého.
 • Jsi v osobním rozvoji nová a nedokážeš se v tom vyznat
 • Zjistíš, že seznam ideálního partnera je super, ale nevíš, jestli tam máš vše
 • Hledáš řešení na to mít sebevědomé tělo, spokojené partnerství a být šťastná a v klidu

Pomáháme úžasným ženám jako jsi ty zamilovat se do svého těla skrze sebevědomé návyky, které přitahují nejen partnera snů, ale i hojnost ve všech oblastech .

.

.

.


Představujeme ti pobyt pro ženy BOŽSKY SEBEVĚDOMÁ

KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ * LASKAVÁ PÉČE O TEBE* PROGRAM NAVRHOVANÝ PŘESNĚ NA MÍRU ŽENÁM, KTERÉ JSOU PŘIPRAVENY RŮST, ZAMILOVAT SE DO SVÉHO TĚLA, ZÁŘIT CHARISMATEM, KTERÉ PŘITÁHNE JEJICH VYSNĚNÉHO PARTNERA PRÁVĚ TEĎ.


CO OBSAHUJE VÍKENDOVÝ POBYT PRO ŽENY?

1. naladíš se na svoji vnitřní sílu a uvědomíš si, kdo jsi a kam jdeš

2. nastavíš si mindset na sebevědomí a hojnost

3. vyčistíš si hlavu od zbytečného balastu, který tě do teď brzdil v rozletu

4. uvědomíš si, jak být disciplinovaná a proč je to pro tebe tak důležité

5. zbavíš se pochybností sama nad sebou a přestaneš ze sebe dělat oběť 

6. poznáš vnitřní klid a ženskou sílu díky kundalini józe

7. získáš zdravé stravovací návyky 

8. odpočineš si v krásné přírodě a napojíš se na sebe v klidu a pohodě

 9. naučíš se nové mindfulness techniky, ať už jsi začátečník nebo pokročilá 

10. podporu fantastické skupiny žen

11. možnost individuální konzultace tvých problémů s koučkou a terapeutkou

JAK TAKOVÝ POBYT PROBÍHÁ

Každé ráno budeš trénovat sebevědomé návyky. Díky meditaci Mindfulness se napojíš na svoji silnou energii ženy. Probudíš v sobě opravdovou vnitřní sílu a dozvíš se, jak si harmonizovat neodolatelnou ženskou a mužskou energii pomocí večerního magického rituálu.

Odpoledne pomocí Mindset workshopu zjistíš, jak máš nastavený tvůj mindset, jaké jsou 3 překážky ve tvém mindsetu a nástroje, jak s nimi pracovat.  

Seznámíš se se stejně úžasnými ženami, jako jsi ty. S těmito úžasnými bytostmi můžeš sdílet, co tě trápí a naučíš se komunikovat svoje touhy a přání tak, abys je už nemusel/a nikdy víc potlačovat.

Večer se skrze magický rituál na ideální tělo a vytouženého partnera snů naladíš na božskou energii zázraků. 

Forma i program Retreatu jsou specifické tak, že je nelze opakovat! 


Kdo tě povede pobytem


Zuzzi Husarová 

Business Women Mentor

Zuzzi začala pracovat jako business mentor pro Ministra cestovního ruchu v Peru v roce 2013 a to ji inspirovalo pro založení firmy Mind Coaching. Vede ženy na jejich cestě k prosperujícímu on-line podnikání a božskému ženskému napojení. 

Založila on-line Koučovací program Božsky sebevědomá, kde pomáhá absolventkám získat charisma a být zářící ženou. Její práce byla uváděna v televizích jako ČT 1 Sama doma, TV Canarias, Tv Azteca nebo Radio Cancun.


Simi Husarová

Soul Chanelling & Kundalini Yoga

Pomáhá svým klientům vytvořit spokojené vztahy skrze osobní terapie, kde používá chanelling, regrese či kineziologii. Učí je vyladit si vztah sama k sobě, aby mohly být jednoduše vyřešeny problémy, které se po dlouhou dobu kumulovaly ve vztazích, ať už s partnerem, s rodiči, dětmi nebo kolegy na pracovišti. Skrze kundalini jógu a meditaci pomáhá klientům najít jejich vnitřní rovnováhu, utišit mysl a získat vnitřní klid. Její ebook Sebe-vědomá žena se stal bestellerem.

Mindfulness Workshop
Mindfulness Workshop
Zdravé jídlo
Zdravé jídlo
Kundalini Yoga
Kundalini Yoga
Mindfulness Meditace
Mindfulness Meditace

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE MINULÉHO POBYTU

Kurz bych chtěla doporučit všem, kteří si chtějí odpočinout a zaměřit se sami na sebe, pokud jsou ve stresu, odpojeny od přírody a potřebují návrat k sobě samým. Zažila jsem na kurzu úžasné věci. Naučila jsem se spoustu nových věcí o józe, o meditaci, důvěřovat ostatním a poznala jsem úžasné bytosti. Celý víkend pro mě byl naprosto kouzelný. Moc děkuji

- Monik Ren

KDE:

Magické místo na Jižní Moravě

KDY: 

víkend 4.6. - 6.6.2021

CO ZÍSKÁŠ:

Pobyt s kompletním koučovacím programem v hodnotě 7999 Kč

Ubytování v eko hotýlku v hodnotě 2500 Kč

All Inclusive Veganskou Bezlepkovou stravu v hodnotě 1800 Kč

Certifikát v hodnotě 899 Kč

Video z pobytu v hodnotě 4555 Kč

Foto z pobytu v hodnotě 2555 Kč

Bonus: Amulet Sebevědomí v hodnotě 1190 Kč 

Členství ve VIP skupině na Facebooku 990 Kč

Celkem hodnota: 22 488 Kč

CENA:

Tento retreat získáš dnes jen za 5888 Kč 

(EARLY BIRD do 30.9.2020)

                                                          (Bird 8888 Kč do 30.11.2020)
                                                              (Běžná cena 10888 Kč)
   

LEKTORKY:

Zuzzi Husarová: Mindset coach & online business mentorka, milovnice španělštiny, bachaty a raw dezertů, žijící na Gran Canarii
Simi Husarová: Učitelka Kundalini jógy, terapeutka, chanellerka, fenkinezioložka, milovnice dobrodružství a další..


Zarezervuj si místo a dopřej si odpočinek pro tělo i duši


Hlavní důvod proč se zúčastnit jsi TY!

a dalších:

7 důvodů proč se zúčastnit

 • Naladíš se na svůj vnitřní potenciál a naučíš se jej plně využívat
 • Dozvíš se, jak se jednoduše a zdravě stravovat 
 • Začneš zářit díky fantastickému kundalini cvičení
 • Naučíš se správně používat techniku mindfulness pro tvoje sebevědomí
 • Užiješ si magický, nezapomenutelný víkend ve společnosti dalších fantastických dam
 • Zjistíš, jak si správně tvořit ranní rituály
 • Naladíš svůj mindset na božské sebevědomí a hojnost

Jedinečný kurz, kterým provází mezinárodní Business mentorka  Zuzzi Husarová, působící na Kanárských ostrovech. Jejími kurzy, semináři a workshopy prošlo živě již více než 1456 žen a onine přes 10 000 žen i mužů. Vytvořila jedinečnou koučovací techniku Mind coaching, která efektivně spojuje NLP koučink, mindfulness meditaci, kundalini yógu a zdravý životní styl. To přináší klientkám a klientům spokojenost jak v osobním životě, tak úspěchy v kariéře. Je autorkou programu Božsky sebevědomá a Jsem magnetem na klienty, které přinášejí ženám po celé Evropě sebehodnotu, hojnost a úspěch nejen do jejich podnikání

Simi s klienty pracuje na osobním rozvoji, na zlepšení partnerských a mezilidských vztahů, na zvýšení sebevědomí, sebehodnoty a sebelásky, na odstraňování fobií, závislostí , úzkosti a stresu, na zlepšení zdravotního stavu nalezením psychosomatických příčin.

Kreativní hostitelka Jana Frühauf Tě ubytuje v nádherném prostředí uprostřed přírody a naučí Tě jak se jednoduše a zdravě stravovat. Ukáže Ti jak relaxovat za pomoci kreativního tvoření. Seznámí Tě se svým nejlepším kamarádem, spřízněnou duší a životním partnerem v jednom. Společně Ti dokážou, že může existovat vztah založený na lásce, respektu a vzájemné úctě a důvěře.

Stejně jako těmto ženám z našeho víkendového kurzu v minulosti se i Tobě otevírá cesta k poznání jak prožívat svůj vlastní pohádkový život díky objevení síly tvé vlastní mysli.

Každý z nás má na vybranou, kam chce se svým životem směřovat. Buď rezignovaně přijmout stereotyp a nebo si vytvořit a udržet pozitivní pohled na svět a prožít fantastický život plný lásky a hojnosti, neustále objevovat nové fascinující věci, ze kterých se můžeme radovat každý den.

* Poskytnuté údaje budou použity výhradně ke komunikaci s Vámi. Nebudou dále nikomu poskytovány, ani s nimi nebude jinak nakládáno, bez Vašeho souhlasu.